Zdjęcie Hondy CR-V w mieście.
Zdjęcie Hondy CR-V w mieście.

EWOLUCJA W KAŻDYM CALU

Przedstawiamy kolejną generację Hondy CR-V z pięknymi, wyrafinowanymi liniami i przestronnym wnętrzem. Responsywny silnik VTEC TURBO o pojemności 1,5 litra oraz manualna lub automatyczna skrzynia biegów CVT zabiorą Cię wszędzie tam, gdzie chcesz.

  • TEST BEZPIECZEŃSTWA EURO NCAP

    5 gwiazdek

  • WIĘCEJ MIEJSCA DLA PASAŻERA

    Wersja 7-miejscowa

Wirtualna prezentacja modelu Honda CR-V.
Wirtualna prezentacja modelu Honda CR-V.

WIRTUALNA JAZDA PRÓBNA

Wybierz wirtualną prezentację modelu CR-V, aby odkryć wszystko, co musisz wiedzieć o osiągach, stylistyce, bezpieczeństwie i rozwiązań w zakresie łączności najpopularniejszego na świecie SUV-a.

Przewiń

Odkrywaj otwarte przestrzenie

Całości przyświeca jeden cel — komfort.

Model CR-V został przeprojektowany — jego dynamiczna sylwetka jak zwykle przyciąga wzrok. Także jego wnętrze robi wrażenie — poczujesz się w nim luksusowo i wygodnie, a każdy pasażer będzie miał wystarczająco miejsca na nogi. Każda podróż to przyjemność, a jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na duże bagaże, Honda CR-V na pewno Ci w tym pomoże. 

Honda CR-V w mieście — zbliżenie przedstawiające deskę rozdzielczą.

Moc, która Cię poruszy

Doskonała na dalekie trasy.

Niesamowite osiągi zapewnia nasz zaawansowany silnik 1,5 VTEC TURBO dostępny z manualną 6-biegową skrzynią lub automatyczną, bezstopniową przekładnią CVT. W połączeniu z nowym podwoziem zapewnia to niezwykłą dynamikę i sportowy styl jazdy. Całkowicie nowa Honda CR-V zawiezie Cię do celu w najwyższym komforcie — wskaż miejsce na mapie i ruszaj w trasę! 

Honda CR-V z kierowcą siedzącym za kierownicą — widok z boku.

MAKSYMALNA OCENA PUNKTOWA POTWIERDZAJĄCA NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO

Nowa CR-V otrzymała maksymalną ocenę 5 gwiazdek w najnowszych testach bezpieczeństwa Euro NCAP.

Bezpieczeństwo to priorytet, wokół którego konstruujemy nasze samochody. Jest dla nas równie ważne, jak radość i przyjemność, którą nasze samochody mają przynosić kierowcom w codziennej eksploatacji. Nowatorska konstrukcja nowej CR-V w połączeniu z systemem Honda Sensing™ — zestawem technologii bezpieczeństwa czynnego i wspomagania kierowcy — tworzy najbardziej kompleksowy system ochrony kierowców i pasażerów w swojej klasie.

Rzuca się w oczy

Nasza kolejna Honda CR-V będzie dostępna z nowym, zaawansowanym hybrydowym układem napędowym.

Dzięki inteligentnemu i zaawansowanemu hybrydowemu układowi napędowemu najlepiej sprzedający się SUV na świecie będzie teraz jeszcze bardziej dopasowany do dzisiejszych warunków drogowych. Nowa jednostka napędowa zapewnia niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy w każdych warunkach, łącząc w sobie sportowe osiągi, niskie zużycia paliwa oraz redukcję emisji spalin. 

Zaawansowany hybrydowy układ napędowy Hondy CR-V — zdjęcie.

Przejdź na wyższym poziom

Podkreśl swój własny styl.

Istnieje wiele sposobów, aby dopasować tego całkowicie nowego SUV-a do własnego stylu. Dostępna jest szeroka gama pakietów wyposażenia, a także cała oferta pojedynczych akcesoriów. Dzięki tym drobnym dodatkom możesz nadać swojej nowej Hondzie CR-V zupełnie unikalny i dopasowany do siebie styl. 

Pakiety akcesoriów Hondy CR-V — widok z tyłu.