Civic Type R

Nie dowiesz się, póki nie spróbujesz

Duch rywalizacji

Przewiń

Logo Hondy Civic Type R.

Czysta moc

Zaprojektowana zupełnie od podstaw i wyposażona w zaawansowane rozwiązania aerodynamiczne oraz technologie przydatne podczas jazdy po torze wyścigowym. Nowa Honda Civic Type R to jedyny hot-hatch w swoim rodzaju.

Wybierz wersję wyposażenia

Znajdź własny styl dzięki 2 wersjom wyposażenia.

Wersje wyposażenia TYPE R

Stworzony z wyścigowego DNA Hondy w jednym celu: zapewnić doskonałe osiągi. Emblemat Type R zobowiązuje — wyścigowa technologia została przeniesiona na drogę.

Wersje wyposażenia TYPE R GT

Pełna moc i osiągi modelu Type R z dodatkowymi funkcjami jeszcze bardziej zwiększającymi funkcjonalność i komfort.

Zainspirowana marzeniami

„Kochałem samochody już od wczesnego dzieciństwa”.

„W naszej wizji Civic Type R najważniejsza była pewność prowadzenia, co do której kierowca musiał mieć pełne zaufanie. Miała zachwycać do tego stopnia, żeby kierowca nigdy nie chciał wysiadać z samochodu”. Marzenie to się spełniło. Jego efektem jest Type R. Powstała z myślą o najwyższym komforcie, obszernym wnętrzu i sportowej stylistyce odpowiadającej jej osiągom rajdowym.

Hideki Kakinuma i Honda Civic Type R z tyłu.

Hideki Kakinuma, pomocnik kierownika projektu Civic Type R. 

Sportowy już od deski kreślarskiej

Imponująca moc, rewelacyjne osiągi.

Zgodnie z tradycją Hondy w projektowaniu samochodów sportowych Type R ma wspólne podstawy z Hondą Civic 10. generacji. Zaprojektowana zupełnie od nowa z myślą o zapewnieniu najsilniejszych wrażeń w swojej klasie zachwyca emocjonującym prowadzeniem zarówno po zwykłej drodze, jak i torze wyścigowym. Zapoznaj się z najmocniejszym i najszybciej przyspieszającym samochodem z napędem na przednie koła, jaki dotąd udało nam się zbudować.

Honda Civic Type R z przodu na torze wyścigowym.
Honda Civic Type R z przodu na torze wyścigowym.